کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

دانلود تحقیق و مقاله رایگان زیست شناسی

کاربر گرامی، به بخش دانلود تحقیقات و مقالات رایگان زیست شناسی سایت کارن پیپر خوش آمدید. شما در این بخش می توانید با مطالعه کلیه تحقیق های رایگان رشته زیست شناسی و بررسی کلیه فایل های word با پسوند doc قابل ویرایش در بخش مقاله های رایگان زیست شناسی به دانلود رایگان تحقیق و دانلود رایگان مقاله دانشجویی در زمینه رشته زیست شناسی بپردازید.

در بخش تحقیقات و مقالات رایگان زیست شناسی سعی شده برخی از این فایل های تحقیق و مقاله های دانشجویی زیست شناسی به صورت رایگان در اختیار شما محققان و دانش پژوهان رشته زیست شناسی بگیرد. به ترتیبی که می توانید از این تحقیقات دانشجویی و مقالات دانشجویی زیست شناسی در تکمیل مطالب پژوهش خود بهره ببرید.

در صورتی که در هر قسمت از روال دانلود مقاله رایگان درباره زیست شناسی و یا دانلود تحقیق رایگان در مورد رشته زیست شناسی سوالی برای شما دانشجویان و دانش آموزان گرامی پیش آمد می توانید با ارسال پیام به سایت کارن پیپر از مشاوره همکاران ما در زمینه دانلود تحقیقات دانشجویی رایگان زیست شناسی و مقالات در مورد زیست شناسی استفاده نمائید.

تحقیق مقاله رایگان حَشَرات

حَشَرات بزرگ‌ترین گروه را در بین گروه بند پایان به خود اختصاص می‌دهند بندپایان حیواناتی هستند که دارای یک اسکلت خارجی بوده و اعضای آنها به هم پیوسته می‌باشند حشرات شش پا دارند و بیشتر آنها دارای بال هستندبدن یک حشره از ۳ قسمت تشکیل می‌شود: سر، سینه و شکم. آناتومی حشره A- دماغه B- قفسه سینه C- شکم حدود یک میلیون گونه مختلف حشره در جهان شناسایی و توسط دانشمندان نامگذاری شده‌است ...

تحقیق مقاله رایگان استفاده از فرمون جنسی در مبارزه با کرم ساقه خوار برنج

مقدمه مشکل‌های حاصله در اثر کاربرد بی‌رویه سموم، مانند مقاومت حشرات به حشره کش‌ها، طغیان مجدد آفت‌ها، مرگ و میر حشرات مفید، اثرات سوء و زیانبار بر روی محیط زیست و غیره بر کسی پوشیده نیست. دانشمندان برای رفع این مشکل‌ها، تحقیقات دامنه داری را به عمل آورده‌اند. یکی از روش‌های کنترل موثر و امیدبخش، استفاده از فرمون جنسی حشرات می‌باشد. جانوران برای برقراری ارتباط بین افراد یک گونه و ...

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول